Klub rozrywkowy w Bydgoszczy AVA 3.0

Klub rozrywkowy w Bydgoszczy AVA 3.0

Początek weekendu to czas, aby rozerwać się po długim tygodniu nauki bądź pracy. Spora część młodych osób myśli wtedy o niezapomnianej imprezie w doborowym towarzystwie. Jesteś z Bydgoszczy lub okolic? A może jesteś tu przejazdem? Niezależnie od powodu przybycia do tego miasta, musisz odwiedzić największy w okolicy klub AVA 3.0!

Czym charakteryzuje się klub AVA 3.0 Bydgoszcz?

Największy klub w okolicy — klub AVA 3.0 Bydgoszcz — zachwyca przede wszystkim swoją energią! To właśnie tutaj spędzisz najlepsze imprezowe chwile. Klub posiada tematyczne imprezy, zatem z pewnością odnajdziesz się wśród imprezowiczów. Zabawa w stylu hawajskim czy bal karnawałowy to żaden problem. Chcesz poimprezować w gronie starszej młodzieży? Teraz to możliwe! W każdy piątek organizowane są imprezy dla osób 24+! Dzięki temu z pewnością poczujesz się dobrze w gronie swoich rówieśników. To wydarzenie stworzone jest dla tych, którzy po udanej imprezie oczekują czegoś większego niż tylko bolesnego bólu głowy następnego dnia. Dla odmiany w każdą sobotę klub otwarty jest dla wszystkich pełnoletnich. Jeśli tylko nie ogranicza Cię wiek, to Ty wybierasz, w jakim gronie chcesz się bawić!

Planujesz udać się do klubu dużą grupą znajomych, która ceni sobie czas spędzony w najbliższym gronie? Do dyspozycji macie VIP ROOM, który pomieści aż 25 osób! To nie wszystko! Na miejscu dostępna jest prywatna łazienka, własny bar, a także osobny parkiet. Poczujcie klubową atmosferę we własnym gronie.

Masz wybredny gust muzyczny i lubisz się bawić tylko przy określonej muzyce? Nic trudnego! Klub AVA 3.0 w Bydgoszczy oferuje 3 poziomy parkietów, a każdy z nich ma inną muzykę. Piosenki z dawnych lat, hity latino i wiele, wiele więcej! Wybór należy do Ciebie!

Imprezy okolicznościowe

Pragniesz spędzać wyjątkowe chwile w niezapomniany sposób? Szukasz doskonałego miejsca na niezapomniany wieczór panieński lub wyjątkowe urodziny? Takie okazje są doskonałą szansą, aby swobodnie bawić się z przyjaciółmi lub zrelaksować przed tym ważnym dniem w Twoim życiu! Umożliwiają to trzy niezależne części klubu, w których każdy znajdzie odpowiednią muzykę dla swoich uszu. Oczywiście do dyspozycji są także loże VIP oraz VIP ROOM. Niezapomniane wspomnienia gwarantowane! Na miejscu zorganizować można także kawalerski, pępkowe czy imprezy firmowe. Wszystko to w cudownej atmosferze i przy najlepszej muzyce! Jeśli chcesz nadać imprezom wyjątkowego klimatu, możesz zlecić organizatorom indywidualny wystrój całego klubu, poziomu czy Twojej strefy VIP. Wszystko z myślą o tym, aby ten wieczór był wyjątkowy!

Psy rasowe na sprzedaż vs. psy ze schroniska
Jak wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne?
Gdzie znaleźć dobry skup samochodów w Bydgoszczy?

Dodaj komentarz