Skup książek – Szczecin – sposób na nieużywane książki

Skup książek – Szczecin – sposób na nieużywane książki

Książki towarzyszą człowiekowi od najmłodszych lat. Baśnie czytane na dobranoc z czasem zostają zastąpione nieco poważniejszą literaturą. Regularna lektura książek jest pięknym nawykiem, który rozwija nasze myśli, zmienia postrzeganie świata oraz poszerza zakres słownictwa.

O ile wypożyczamy książki z biblioteki, o tyle nie mamy większego problemu ze znalezieniem dla nich miejsca na półkach. Większość z nas lubi jednak kolekcjonować przeczytaną literaturę na półkach. W końcu jednak przychodzi moment, w którym chcielibyśmy pozbyć się części z nich. Jak to zrobić? Możesz skorzystać z internetowego skupu książek i dać przeczytanej literaturze drugie życie!

Internetowy skup książek – Szczecin. Jak to działa?

Internetowy skup książek – Szczecin, to idealny sposób na pozbycie się przestarzałych i zalegających na półkach książek, które przestały już interesować. Rozwiązanie stanowi idealną alternatywę dla osób, którym brak czasu i chęci na poszukiwanie antykwariatu lub stacjonarnego skupu książek w okolicy domu. Nadmiaru literatury można pozbyć się szybko i wygodnie. Wystarczy odwiedzić stronę sklepu SkupSzop, który zajmuje się skupem oraz sprzedażą książek na terenie całego kraju.

Przed sprzedażą książek należy upewnić się, że wspomniany skup będzie zainteresowany kupnem Twojej książki. W tym celu na stronie SkupSzop należy podać identyfikacyjny kod książki (ISBN), który znajdziesz nad kodem kreskowym. Po podaniu ISBN uzyskasz informację, czy internetowy skup będzie zainteresowany odkupieniem od Ciebie wskazanej pozycji oraz ile możesz zarobić dzięki sprzedaży. Nie musisz za każdym razem przepisywać kodu – możesz zeskanować go za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej na Androidzie.

Kolejnym krokiem jest podanie danych niezbędnych do sprzedaży książki. Minimalna kwota skupu wynosi 40 zł. Brak przy tym kwoty maksymalnej – możesz zatem sprzedać tyle książek, ile tylko zechcesz. Po dopełnieniu formalności pozostaje Ci już tylko spakowanie książek do wysyłki i wysłanie ich lub czekanie na kuriera, który pojawi się we wskazanym przez Ciebie terminie. Bez względu na formę, którą wybierzesz, całą kwotę opłaty za przesyłkę poniesie SkupSzop, który albo opłaci ją z góry, albo zwróci Ci pieniądze.

Jak długo czeka się na pieniądze ze skupu od SkupSzop?

Korzystając ze skupu książek SkupSzop masz gwarancję szybkiego otrzymania pieniędzy za sprzedane książki. Środki otrzymasz w ciągu 24 godzin – licząc od momentu zweryfikowania przesyłki – na podany rachunek bankowy na koncie użytkownika. Zysk ze sprzedaży książek możesz również przekazać na rachunek wybranej fundacji charytatywnej – na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy lub na Polską Akcję Humanitarną. O wypłacie środków na rachunek bankowy zostaniesz poinformowany przez SMS-a. 

Jak wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne?
Gdzie znaleźć dobry skup samochodów w Bydgoszczy?
Kasy fiskalne do każdego zastosowania — gdzie można je kupić?

Dodaj komentarz