Przydatny program do PIT-37

Przydatny program do PIT-37

PIT-37 bardzo sprawnie wypełnimy w Programie e-pity. W tym wypadku skorzystamy też z wszelkich załączników typu PIT/O, PIT/D, czy PIT-2K i ZAP-3. Co ciekawe, nie musimy znać się na podatkach, gdyż kreator programu zasugeruje nam, jak wybrać i wypełnić formularze. Ponadto, zyskujemy też wsparcie podczas szybkiego wypełniania dokumentów. Podatnicy od tej pory za pomocą laptopa, tableta lub telefonu komórkowego skorzystają z nowoczesnych rozwiązań. Czym cechuje się program do PIT-37? Dlaczego warto na niego postawić? O czym należy pamiętać? Jakie zalety mają e-pity?

Zalety programu e-pity

Program tego typu ma wiele zalet, jakie warto poznać. Przede wszystkim pozwoli bezpiecznie sprawdzić wstępnie przygotowany e-PIT-37 z portalu podatki.gov.pl. Ręcznie nie musimy martwić się przepisywaniem żadnych danych, co mogłoby zabrać sporo czasu. Dane można łatwo skontrolować i uzupełnić o wszelkie ulgi, odliczenia i koszty. Program do PIT-37 można łatwo wysłać w formie e-Deklaracji, natomiast zwrot otrzymamy w ciągu 45 dni. Ponadto, nie musimy znać się na podatkach i znać wszelkich zmian w PIT za 2021 rok. Przez internet szybko wypełnimy swojego PIT-a, zachowując pełne bezpieczeństwo. W razie potrzeby, pomocne są też poradniki lub pobranie darmowego e-booka. 

Zachowanie komfortu i bezpieczeństwa

Program do PIT-37 daje nam całkowite bezpieczeństwo, co jest niezwykle ważne dla każdego podatnika. Dane są zapisywane wyłącznie na naszym komputerze,. Transmisja danych dodatkowo jest szyfrowana, co zapewni nam jeszcze lepszą ochronę. Bezpieczeństwo programu e-pity zostało potwierdzone przez lidera antywirusowych programów (Avast). 

Podatnik może z powodzeniem skorzystać z automatycznej archiwizacji deklaracji PIT i dokumentów UPO. Darmowa usługa Dysku e-pity wpłynie na naszą wygodę. Dzięki specjalnej aplikacji zarejestrujemy się na Dysku i zabezpieczymy ważne dane. Dodatkowym plusem jest stały dostęp do swoich informacji z dowolnych urządzeń, co ułatwi rozliczenie podatkowe. 

Pamiętajmy o tym, że Ministerstwo Finansów udostępnia każdemu podatnikowi usługę Twój e-PIT na Portalu Podatkowym. Znajdziemy tutaj wstępnie przygotowane deklaracje e-PIT-37 lub e-PIT-38. Od tej pory można bezpiecznie wczytać dokument i sprawdzić, czy uwzględnia on wszystkie przychody, nalicza odpowiednio koszty, ulgi i odliczenia. Okazuje się, że z takiego rozwiązania korzystają miliony użytkowników. Program e-PITy pozwala wypełnić ponad czterdzieści deklaracji, oferuje rozliczenie dla osób prowadzących firmę, osiągających dochody spoza granicy kraju, czy ze sprzedaży nieruchomości. Już teraz możemy sprawnie rozliczyć nasz PIT-37. 

Psy rasowe na sprzedaż vs. psy ze schroniska
Jak wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne?
Gdzie znaleźć dobry skup samochodów w Bydgoszczy?

Dodaj komentarz