Lista Wystawców

Podział alfabetyczny - wersja do druku POBIERZ Lista z edycji 2016

Podział branżowwy - wersja do druku POBIERZ Lista z edycji 2016

 

 

LISTA ALFABETYCZNA WYSTAWCÓW                                                                                             5. Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia - lista z roku 2016

 

NAZWA WYSTAWCY NR STOISKA
ACTIV Sp. z o.o. A8
Agro-Wit Agnieszka Malinowska A33
A-M CEZARY ŁÓJ A20
APIS A55
Artpol Artur Wojtczak A59
ATLANTIKA Sp. z o.o. A39
Austriackie Exclusiv A1
Avangarda Łukasz Konik A55
BA Zioła A35
Bacówka "Dursztyn" A55
BARTLOWIZNA Biebrzańskie Centrum Konferencyjne A59
Bartnik Sądecki A33
BEKON A10
Białuty Sp. z o.o A10
BIOTANIC A74
Biżuteria Kli-Jo A86
BOSKA DOLINA Antoni Bosek A17
Browar „EDI” A59
Browar Amber A32
Browar Ciechan A9
CABAS A5
Catering Camelot - Elżbieta Bień A7
Centrum Dystrybucji i Przetwórstwa Rolnego w Słowikowie A7
Colorove.com A85
CONSONNI A59
CUKIERNIA SIEJ A59
Cukiernia Zaniewicz (Allnet Sp. z o.o.) A9
Dary Natury A30
Decor's A80
DemoNet A2
DOLINA STRUGU Regionalne Towarzystwo Rolno-Przemysłowe A17
Drobiny Czasu A70
E!stilo Magazine A73
EKOBAŁON A55
Eko-Fruit Sp zoo A8
EkoHurtownia.pl A42
ELENA WPPH A14
Energia Zdrowia A54
ETERNO S.C. A6
F.H.U. CIEŚLA A59
FLISAN A6
Forest Sp. z o.o. A15
FRĄCKOWIAK ZPSIH s.j. A55
Fundacja Koalicja Sprawiedliwego Handlu - FairTrade Polska A82
FZZPM w Polsce ZUH ROBICO A59
GAMA-TECH Leszek Marek Krześniak A6
Gawor Produkcja Wędlin Jakość i Tradycja A33
Gazdowie A33
Gęsia Chata A47
Gospodarstwo Agroturystyczne CZTERY PORY ROKU A17
Gospodarstwo Pasieczne „Bartnik Mazurski” Robert Pucer A59
Gospodarstwo Pasieczne Wojciech Czernigowski A59
Gospodarstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Kowalski" Krzysztof Kowalski A10
Gospodarstwo Rolne Radosław Poślednik A59
Gospodarstwo Sadownicze MB Monika Bankiewicz A7
Greco Products Markopoulos Christos A56
Handel Obwoźny Paweł Długopolski A84
Homenjoy Bora Telgeren A79
J.A.W. Łącz s.c. A18
Kamil-Producciones A77
KaMos  Spółdzielnia Mleczarska A59
Kopalnia Soli "Wieliczka" A33
Kuchnia Pana Czapli A7
LENA- LUX Owoce suszone z całego świata A11
LIFEBERRY A24
Linen Partner - lniane tekstylia A75
Lody  Micare A50
MAGVITA A66
Malowane Wełną A78
Małgorzata Sowa - producent serów podpuszczkowych A17
Małopolska A33
Margot-Bis A41
Masz Babo Placek Manufaktura Wypieków A21
Michał Pleśnik - rzeźbiarz A17
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi A55
Miód Sejneńszczyzny/Łoździejszczyzny A55
Młyn Wilkanowo A43
NAJMAR A68
Nalewki Staropolskie Karol Majewski i Wspólnicy Sp. z o.o. A29
NOMAK A58
NOVA KOSMETYKI A67
ODLOTOWO.WAW.PL A88
Ogródek Dziadunia Czesław Ślusarczyk Spółka Jawna A22
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Top-Tomyśl A55
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Głuchowie A59
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach A8
Old Polish Vodka Sp. z o.o. A60
Oleje SOSTA A26
OLIWOWO A52
OTTOMAŃSKA POKUSA A13
P.H.P. Tradycyjne Jadło Beata Lis A59
P.P.H.U. Evita Mieczysława Ewa Woźniak A45
P.P.H.U. PREZZO A17
P.P.U.H Grewling A18
P.P.U.H. ER Robert Jasiński A10
Pachniczówka Sp. z o.o.
 pasieka i miodosytnia
A8
Palce Lizać A27
Pasieka Murawscy A7
Pasieka PUCER A59
PASIEKA RODZINNA SAPIEJA A10
PATOUNIS A56
PIEKARNIA KURPIOWSKA SERAFIN A9
Piekarnia Ratuszowa Radzikowscy s.c. A10
Plantule Pillows A76
PODLASKA WĘDZARNIA S.C.. M.BONDARCZUK, Ł.RUTKOWSKI A19
POLA  Firma PHU A55
Polder Sp. z o.o. A18
Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego A59
Polskaekologia24.pl A4
Poradnia Centrum Odchudzania i Odżywiania A83
PPH WAFLEX Wytwórnia Wafli do Lodów Wiesław Stankiewicz A6
Produkty Benedyktyńskie A28
Promocja gęsiny - ISPG A49
Pstrąg Ojcowski A33
Rodzinne gospodarstwo pasieczne „Miody Dworskie” A25
Sad na Zapieckach Tomasz Bieńkowski A6
Salto Ewa Szlaska A87
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO A6-A10
Savoy Sp. z o.o. - Królestwo Chałwy A37
SEMCO A55 i A59
Ser Koryciński Swojski Bielec A55
Skakanka Centrum Dziecięcej Aktywności A55
Smak Natury A61 i A3
SMAK TRADYCJI Irena Olejniczak A16
Smaki i Aromaty Anna Langowska A8
Spiżarnia Kujawsko-Pomorska Klaster Spółdzielczy A18
Stelmański Smalec Sierpc A8
STOWARZYSZENIE  PARTNERSTWO  PRODUCENTÓW  CEBULARZA  LUBELSKIEGO A55
Stowarzyszenie Gospodyń  „Wójcin nad Prosną” A44
Stowarzyszenie Producentów Owoców i Warzyw w Ujanowicach A55
Stowarzyszenie Razem dla Radomki A7
SUN-VITA  ALEKSANDRA  BERNARD A40
SYLVECO A65
Szczypta Świata Agnieszka Bińkowska A82
Targ Pradziwy A90
Tłocznia Maurer A33
Tłocznia soków Wiatrowy Sad Grażyna Wiatr A59
Top Farms Sp. z o.o.- SOGO A16
Tradycyjne Gospodarstwo Rolne Wioletty i Dariusza Marcinkowskich A9
Truskawka kaszubska A55
VEGA UP A38
VEGETALIA A57
VERDISSIMI.COM A69
VERO Tłocznia Soków Owocowych A59
Vimedlux A12
WEGA Świece ręcznie rzeźbione A71
Wegetariański Świat A51
Winnica Zadora A33
Wyroby Mięsne - Regionalne
 Małgorzata Kwiatkowska
A8
ZAWISTOWSKI ROBERT GOSPODARSTWO SADOWNICZE A8
Ziołowy Zakątek Gospodarstwo Agroturystyczne A30
Źródła Smaku A36

  

 

Zarejestruj się i bądź na bieżąco

Centrum Targowo-Kongresowe
MT Polska

ul. Marsa 56c, Warszawa

 

 

 

 

Copyright © 2017 MT POLSKA Realizacja: Agencja interaktywna Intellect.pl