Laureaci Konkursu Najlepszy Produkt Targów Regionalia

 LAUREACI KONKURSU NA NAJLEPSZY PRODUKT
6. TARGÓW  PRODUKTÓW TRADYCYJNYCH I EKOLOGICZNYCH REGIONALIA 2017 

 

PUCHAR MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI OTRZYMAŁA: 
Pasieka Fujarskich za Miód drahimski wrzosowy

 

KATEGORIA RĘKODZIEŁO:

ZŁOTY MEDAL

  • Warmia i Mazury, Kaflarnia Warmińska. Pracownia Ceramiki Eleonora Toś. za ręcznie malowane Kafle Warmińskie

WYRÓŻNIENIE

  • FHU Decor's Katarzyna Dziasek za Koronkę ręcznie robioną 

 

KATEGORIA NATURA I URODA:

ZŁOTY MEDAL

  • Firma DOMOWY KOSMETYK za naturalne masło do ciała
  • Shamasa za TERMO KOMPRES shamasa

WYRÓŻNIENIE

  • Aqua Mania Sp. z o.o. za 100% Ekologiczny Olej Kokosowy Virgin
  • SYLVECO Piela Radosław za BIOLAVEN Serum przeciwzmarszczkowe do twarzy

 

KATEGORIA  PROCENTY I PROMILE

ZŁOTY MEDAL

  • Firma Nalewki Staropolskie Karol Majewski i Wspólnicy Sp. z o.o. za Nalewkę Staropolska MORELOWA
  • Browar Witnica Spółka Akcyjna za piwo LUBUSKIE CELTYCKIE

 

KATEGORIA SKARBY NATURY:

ZŁOTY MEDAL

  • Firmy Wyroby Mięsne – Regionalne Małgorzata Kwiatkowska za szynkę wiejska
  • SemCo SGNiP Krystyna Just za Olej lniany złocisty
  • Firm KOWAL Aleksandra Kowalska za Pierogi od Kowala
  • Legucin Arkadiusz Legucki za SOK PRZECIEROWY Z BORÓWKI AMERYKAŃSKIEJ LIFEBERRY
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach  za Twaróg Półtłusty bez laktozy

WYRÓŻNIENIE

  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Głuchowie za Twaróg półtłusty
  • TUS TRADE . Sp. z. o.o. za Pesto z czosnku niedźwiedziego
  • Wiatrowy Sad Grażyna Wiatr za Sok jabłkowy z Kałęczewa z sokiem z owocu róży
  • Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” za Majonez Kielecki 

 

 

LAUREACI KONKURSU NA NAJLEPSZY PRODUKT
5. TARGÓW PRODUKTÓW TRADYCYJNYCH I EKOLOGICZNYCH REGIONALIA 2016:

 

NAGRODA MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI
firma KaMos za kamiennogórski ser pleśniowy

 

KATEGORIA RĘKODZIEŁO: 

ZŁOTY MEDAL - firma Malowane Wełną za szal z wełny jagnięcej dekorowany ręcznie motywami kwiatowymi – Polskie Maki

WYRÓŻNIENIE: FHU Decor's Katarzyna Dziasek za koronkę koniakowską

  

KATEGORIA NATURA I URODA: 

ZŁOTY MEDAL 

  • Patounis - Korfu - Grecja za tradycyjne – naturalne mydło z oliwy z oliwek wysokiej jakości
  • Linen Partner –lniane tekstylia Krzystof Sierka za skarpety lniane eco z udziałem wysokojakościowej miękkiej bawełny

WYRÓŻNIENIE

  • Laboratorium Analiz Kosmetycznych „ NOVA” s.c. za Lekką Formułę-Krem Nawilżający do Twarzy na Dzień GoCranberry

 

KATEGORIA PROCENTY I PROMILE:

ZŁOTY MEDAL 

  • BROWAR „EDI”  EDWARD WILK za PIWO WSCHOWSKIE CIEMNE

WYRÓŻNIENIE

  • Old Polish Vodka Sp. z o.o. za Wódkę Czarny Bez Naturalną
  • Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie za miód pitny Trójniak „Staropolski Tradycyjny” kamionkę

  

KATEGORIA SKARBY NATURY:

ZŁOTY MEDAL

  • Stowarzyszenie Producentów Owoców i Warzyw w Ujanowicach za suskę sechlońską
  • BARTLOWIZNA za pasztet z gęsią wątróbkę
  • Tatrzańsko-Beskidzka Spółdzielnia Producentów „Gazdowie” za bundz owczy
  • Gospodarstwo Pszczelarskie na Podkarpaciu EKOBAŁON  Bałon Krzysztof za Podkarpacki Miód Spadziowy
  • Ba Zioła Agnieszka Białek za Czosnek niedźwiedzi
  • WPPH ELENA IMPORT-EXPORT za owoce liofilizowane
  • PGH i ORT MARGOT - BIS za słoninę wędzoną w prawdziwej wędzarni opalanej drewnem

WYRÓŻNIENIE:

  • PHU "POLA" Jan Krzyszczak za chleb orkiszowy z żurawiną
  • Agro-Wit Agnieszka Malinowska za STAROPOLSKI FARSZ KAPUŚCIANO-GRZYBOWY Z CHARSZNICKIEJ KAPUSTY KWASZONEJ
  • Kresowa Pasieka Teresa i Krzysztof Przeborowscy za        Miód  Wielokwiatowy  Sejneńszczyzny/Łoździejszczyzny
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach za kefir
  • Bar cukierniczy Maria Siej za torcik z buraka czerwonego
  • Gawor Produkcja Wędlin Jakość i Tradycja za szynkę Podstolego z nogą
  • Firma Greco Products - Markopulos Chrystos   za CZYSTEK GRECKI BIO - Cistus incanus

 

Gratulujemy Zwycięzcom!

 

 

Centrum Targowo-Kongresowe

ul. Marsa 56c, Warszawa

 

 

 

 

Copyright © 2018 MT TARGI POLSKA Realizacja: Agencja interaktywna Intellect.pl